O společnosti Autotreid

Při koupi vozidla si kupujete i spoustu starostí. Naši zákazníci vědí, že operativní leasing nejsou jen vozidla na splátky. Vaše potřeby uspokojíme vysokou kvalitou služeb a zbavíme vás starostí s pořízením a provozem vozidel. Optimalizujeme náklady a vašim vozidlům budeme věnovat nadstandardní péči. Výsledkem pro vás bude úspora peněz, času i starostí. Vyzkoušejte nás. S námi se můžete plně věnovat svému podnikání.

s Autotreidem se můžete věnovat Vašemu podnikání

méně starostí
úspora peněz
úspora času

Hlavní přednosti

AUTOTREID využívá vlastní, velmi flexibilní systém, umožňující individuální nastavení rozsahu služeb Operativního leasingu i Správy vozových parků.

Správa kompletního portfolia vozů zákazníka bez ohledu na způsob financování vozidel. Propracovaný systém kontroly a optimalizace veškerých nákladů.

Minimalizace požadavků na uživatele jednotlivých vozidel. Jediné telefonní číslo našim zákazníkům rychle vyřeší všechny situace a potřeby související s jejich vozy.

Firemní filozofie

Naším cílem je vždy najít optimální řešení přání a potřeb zákazníka, co nejvíce se jim přiblížit a tím zajistit vozový park nejen po stránce finanční a servisní, ale i po stránce využití lidských zdrojů

© 2018 AUTOTREID spol. s r.o. RS